Takipçi satın alım işlemi elbette yasal bir işlemdir. İşlemlerde kullanılan hesaplar, izinleri dahilinde havuza dahil olmakta ve bu şekilde kullanılabilmektedir. Takipçi artırım işlemi bir nevi reklam stratejisidir.
Kesinlikle hayır. ST Mağaza, asla sizlerden sosyal medya hesaplarınızın şifrelerini talep etmez veya bir uygulamaya giriş yapmanızı istemez.
Sunduğumuz hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti oranımız ile hiçbir müşterimizi mağdur etmeyiz. 7/24 online destek ekibimiz her zaman sizlere yardımcı olmak için görevi başında.
ST Mağaza ekibi olarak, tatil günleri dahil olmak üzere, 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda, siparişinizin türüne göre verdiğimiz ortalama süreleri içinde tamamlamaya özen gösteriyoruz.
Ne yazık ki henüz sistemimizde mobil ödeme mevcut değildir. Şimdilik 'Kredi Kartı' yöntemi ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.
5 Yıllık tecrübemiz ile söyleyebiliriz ki, sosyal medya hizmeti satın alım işlemleri kurumsal firmalara her daim faydalı olmuştur. Özellikle marka imajının oluşturulması veya büyütülmesi, satışların artırılması gibi konularda faydalı bir hizmettir.
Evet, hiçbir durumda satın alma işleminizi ve bilgilerinizi başkalarıyla paylaşmayız. Herhangi bir kaynaktan Sosyal Medya Hizmeti satın almak doğal olarak şüphelidir. ST Mağaza'da süreci olabildiğince kolay ve şeffaf hale getirmeye adanmış %100 profesyonel bir hizmet sunuyor. Bizden hizmet satın aldığınızda, gizliliğiniz tamamen korunur ve biz hesabınıza izin verdiğinizden daha fazla erişemeyiz. ST Mağaza adı altında çalışan hiç kimse sizden hesap bilgilerinizi istemez.
Gönderme işlemi başladıktan sonra işlemi durduramaz veya silme işlemi yapamazsınız.
Maalesef genellikle yanlış girilen siparişlere düzenleme yapamıyoruz. Ücretinizi iade etme hakkı tamamen ST Mağaza çalışanlarının insiyatifine kalmıştır. ST Mağaza çalışanı iade etme işlemi başlattıktan sonra 5 iş günü içinde ücretinizi iade edilir.
Hayır, Sosyal Medya Hizmeti almak hesabınızı riske atmıyor. Sosyal Medya Hizmeti alan popüler sayfalar ve kişiler yüksek sayıda, bu nedenle Instagram hiçbir hesabı silemez.
Soru

Bize Soru Sor